ZAKOPANE-Obóz narciarski (9-13 lat,14-18 lat)

1680zł
13.02-20.02.2021

 

SKU: POLTRAVEL_3798 Kategorie: ,

Krótki opis

Dla wszystkich, którzy kochają zimę i szaleństwo na stokach narciarskich! Na naszym obozie nauczysz się jazdy od podstaw lub doszkolisz swoje umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów narciarskich! Perfekcyjnie przygotowany stok, świetne warunki pogodowe i miejscowość tętniąca życiem to gwarancja udanych ferii zimowych!

Program

Obóz narciarski przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku 9-18 lat. Uczestnicy dzieleni są na trzy grupy narciarskie: początkującą, średnio zaawansowaną i zaawansowaną. Dla każdej grupy zapewniamy opiekę instruktora narciarskiego. Ilośc czasu przewidzianego na jazdę jest zależna od warunków pogodowych. Podczas obozu realizowany jest również program grupy rekreacyjnej m.in. dyskoteki, konkursy, karaoke, śluby, ognisko.

WARUNKI NARCIARSKIE

WILLA „Józef” znajduje się nieopodal Stacji Narciarsko-Rekreacyjnej Harenda Zakopane (50m!). Jest to zimowa stacja sportowa wraz z zespołem wyciągów, tras narciarskich i snowboardowych, szkołą narciarską i wypożyczalnią sprzętu zimowego oraz zapleczem gastronomicznym. Na terenie Stacji znajdują się: kolej krzesełkowa 4 osobowa, 3 wyciągi orczykowe, wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz taras widokowy. Dogodne położenie wyciągu względem miejsca zakwaterowania umożliwia uczestnikom  zimowiska szybki powrót ze stoku na ciepły posiłek czy gorącą herbatę. Trasy wyciągów są ratrakowane, naśnieżane i oświetlone, co umożliwia korzystanie z wyciągów także wieczorami.

 

Zakwaterowanie

    • Zakwaterowanie: WILLA “Józef” (ul. Harenda 34, 34-500 Zakopane, teL. 18 20 68 671) o typowej góralskiej konstrukcji, położona wśród gór, z widokiem na Giewont, Kasprowy Wierch i Gubałówkę w znanej dzielnicy Zakopanego Harenda. Obiekt ceniony za bardzo dobrą kuchnię i słynący domowej atmosfery.
    • Pokoje: 3,4 – osobowe z łazienkami, ładnie urządzone z TV i radiem.
    • Na miejscu: świetlica z salą TV, jadalnia, stół do ping-ponga, plac zabaw oraz odkryty basen (12m x 6m), chata góralska do przeprowadzania imprez obozowych i dyskotek, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki, piłkarzyki, darmowa sieć Wi-Fi w świetlicy, izolatki dla dzieci chorych, narciarnia.

 

 

 

 

Terminy

.