Grecja Skotina – obozy ( 13-18 lat)

Co to i dla kogo ?

Skotina Paralia to urokliwa miejscowość na Riwierze Olimpijskiej. Położona u podnóży góry Olimp jest znakomitym miejscem do wypoczynku. Czysta, szeroka plaża z łagodnym zejściem do morza, liczne tawerny oraz gościnna atmosfera, zapewnią Ci udane wakacje! Kąpiele w morzu oraz basenie hotelowym, piesze wycieczki po okolicy i zajęcia rekreacyjne to tylko przedsmak tego, czego doświadczysz, spędzając wakacje w Grecji. Bogaty program fakultatywny pozwoli i poznać od podszewki kolebkę kultury europejskiej, a ciepły, przyjazny klimat i przepiękne krajobrazy wprawią Cię w zachwyt! Znakomita lokalizacja obiektu – między morzem a górami – zapewni Ci niezapomniany czas podczas najbliższego lata.

SKU: POLTRAVEL_3782 Kategoria:

Program

Rekreacja (R) (13-18 lat)

Zrelaksuj się i świetnie baw u wybrzeży Morza Egejskiego. W programie nie zabraknie pieszych wycieczek po okolicy, gier i zabaw na świeżym powietrzu, zajęć rekreacyjnych, plażowania, kąpieli w morzu ibasenie, konkursów i dyskotek. Program animacyjny umili niejeden wieczór i sprawi, że zanurzysz się w świecie greckiej kultury i mitów. Jeżeli będziesz czuć niedosyt, zawsze możesz skorzystać z wycieczek fakultatywnych, które wzbogacą Twoją wiedzę na temat Grecji. Nie zwlekaj, Riwiera Olimpijka czeka właśnie na Ciebie!

Język Angielski (JA) (14-17 lat)

Uczestnicy odbędą 12 godzin lekcyjnych nauki języka angielskiego. Nauka prowadzona jest przez studentów filologii angielskiej lub lektorów języka angielskiego. Zajęcia, dzięki którym poszerzysz swoje słownictwo, odbywają się w formie warsztatów (zabawy językowe, scenki rodzajowe, konwersacje, gra terenowa). Program obozu językowego realizowany jest wspólnie z obozem rekreacyjnym. Nie zabraknie więc okazji do sprawdzenia swoich postępów w praktyce.

TERMINY I CENY:  Rekreacja-(R)    Język angielski-(JA)     

29/30.06    – 10/11.07.2019   1.899 zł-(R)   1.999 zł-(JA)

07/08.07    – 18/19.07.2019   1.899 zł-(R)   1.999 zł-(JA)

15/16.07    – 26/27.07.2019   1.899 zł-(R)   1.999 zł-(JA)

31.07/01.08 – 11/12.08.2019   1.899 zł-(R)   1.999 zł-(JA)

08/09.08    – 19/20.08.2019   1.899 zł-(R)   1.999 zł-(JA)

08/09.08    – 19/20.08.2019   1.899 zł-(R)   1.949 zł-(JA)

Zniżki: First Moment – zniżka 200 zł. do dnia 08.03.2019. Ilość miejsc w promocji ograniczona. Stały klient: 2 bilety do kina gratis lub bon na zakupy w Reporter Young. Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/osoba.

Impreza organizowana przez BPiT ALMATUR

 

Program fakultatywny

  • Od Partenonu do Meteorów. Przemierz kraj przesiąknięty spuścizną antyku. Poznaj Grecję od najlepszej strony! Ateny – dzięki tej wycieczce będziecie mieli okazję poznać stolicę, a zarazem największe miasto w Grecji, które słynie z bogactwa zabytków okresu starożytnego. Cena ok. 47 EUR/os. 

 

  • Skiathos – rejs na jedną z najpiękniejszych wysp jest okazją zarówno do zabawy, jak i do poznania Grecji z innej strony. Cena ok. 40 EUR/ os. 

 

  • Meteory – jednodniowa wycieczka do świętych skał. Geologiczny fenomen, ogromne skały, na szczycie których znajdują się klasztory. Cena ok. 30 EUR/os. 

 

  • Masyw Olimpu – Olimp jest najbardziej tajemniczą górą w Grecji, którą według mitologii zamieszkiwał Zeus. W programie spacer kanionem rzeki Enipeas, zwiedzanie Starego Pantelejmonu – kamiennej wioski wybudowanej w typowym, olimpijskim stylu oraz pozostałości Zamku Platamonas. Cena ok. 25 EUR/os.

 

 

Zakwaterowanie

  • Hotel Athina położony w miejscowości Paralia Skotinas, ok. 700 m od strzeżonej, piaszczystej plaży. Na plaży istnieje możliwość wypożyczenia leżaka pod warunkiem zakupu napoju. Pokoje 3-, 4-osobowe z łazienkami, klimatyzacją (w cenie). Darmowe Wi-Fi dostępne tylko w holu hotelu. Na terenie hotelu znajduje się bar, restauracja, basen, boisko do gry w siatkówkę plażową.

 

 

Uwagi dodatkowe

Do przekroczenia granic wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty. Cena nie zawiera: programu fakultatywnego (w tym wejść do miejsc zwiedzania – opłata za zwiedzanie klasztorów w Meteorach 3 EUR/ os., wejście na Akropol dla osób do 18 roku życia oraz studentów po okazaniu ważnego dokumentu ze zdjęciem lub ważnej legitymacji studenckiej jest bezpłatne), opłat za wstęp do klubów muzycznych (bilet wstępu ok. 7 EUR), dopłat za wyjazd z miast wyszczególnionych w planie podróży, prowiantu na drogę powrotną (5 EUR), opłaty klimatycznej (ok. 5 EUR/turnus), posiłków w trakcie podróży. Przyjazd do hotelu w godzinach porannych, zakwaterowanie od godziny 14:30, wykwaterowanie do godz. 9:00, po wykwaterowaniu uczestnicy składają bagaże w wydzielonym pomieszczeniu, a następnie realizują program; plażowanie, zakup pamiątek itp, wyjazd ok godz. 18:00. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja zwrotna ok. 20 EUR, zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody. Należy zabrać własny ręcznik. Zalecane kieszonkowe min. 100 EUR + kwota na wybrane wycieczki fakultatywne oraz kaucję zwrotną. W czasie przejazdu planowane są przerwy na posiłki.

 

Cena zawiera

  • ​Zakwaterowanie: 8 noclegów: Hotel Athina, pokoje 3-, 4-osobowe z łazienkami, klimatyzacją (w cenie). Darmowe Wi-Fi dostępne tylko w holu hotelu. Na terenie hotelu znajduje się bar, restauracja, basen, boisko do gry w siatkówkę plażową. Hotel położony jest w odległości ok. 700 m od strzeżonej, piaszczystej plaży – warunkiem wypożyczenia leżaka na plaży jest zakup napoju.

 

  • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w formie bufetu. Pierwszy posiłek: lunch w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: kolacja w dniu wyjazdu. Do śniadania podawane są: soki, mleko, herbata. Sok i woda do dyspozycji przez cały dzień (z ok. 2 godz. przerwą na sprzątanie jadalni po obiedzie). Istnieje możliwość zakupu suchego prowiantu na drogę powrotną (5 EUR) – należy zgłosić przeddzień wyjazdu.

 

  • Transport: autokar z klimatyzacją, barkiem i toaletą.

 

  • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.

 

  • Opieka pedagogiczna i medyczna. Realizacja programu.

 

  • Cena nie obejmuje:– kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: taksa klimatyczna, bilety wstępu w takcie wycieczek fakultatywnych, kaucja zwrotna przy zakwaterowaniu – ok. 28 EURO.

   – programu fakultatywnego.

 

 

 

Cena nie zawiera

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży.

TRANSPORT

  • BYDGOSZCZ  – godz. zbiórki: 21:15, godz. powrotu: ok. 05:15 – dopłata 180 zł

 

  • TORUŃ     – godz. zbiórki: 22:15, godz. powrotu: ok. 05:15 – dopłata 150 zł

 

  • WŁOCŁAWEK  – godz. zbiórki: 23:15, godz. powrotu: ok. 03:15 – dopłata 150 zł

 

  • POZNAŃ     – godz. zbiórki: 22:00, godz. powrotu: ok. 04:30 – dopłata 150 zł

 

MIEJSCA ZBIÓREK

  • BYDGOSZCZ – ul. Toruńska 59. parking orzy Hali Sportowo-Widowiskowej ŁUCZNICZKA

 

  • TORUŃ     – ul. Kujawska 1, parking przy Dworcu Głównym PKP

 

  • WŁOCŁAWEK – al. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów

 

  • POZNAŃ    – ul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP

 

 

 

 

ZADZWOŃ do NAS I ZAREZERWUJ