Bułgaria Złote Piaski – Obóz rekreacyjny (13-18 lat)

Co to i dla kogo ?

W gorącej i słonecznej Bułgarii, czekają na Ciebie wakacje pełne ekscytujących wrażeń. Znajdziesz tam wspaniałe warunki do wypoczynku, uprawiania sportu i rozrywek. Zostaniesz zakwaterowany w hotelu Riva *** – jednym z najlepszych hoteli dla młodzieży, położonym w centrum kurortu. Klimatyzowane, przestronne pokoje i ogromny basen – to atuty hotelu. Proponujemy Wam liczne zajęcia rekreacyjne i sportowe, dyskoteki oraz bogaty program wycieczek fakultatywnych. Zasmakujesz różnorodnych atrakcji: zumba, aqua aerobik, gry terenowe, bodypainting. Tutaj poczujesz atmosferę kurortu, oddasz się plażowaniu i aktywnościom na świeżym powietrzu. Jeśli nie wyobrażasz sobie wypoczynku bez ruchu, to przygotowaliśmy dla Ciebie świetny obóz specjalistyczny – Fit & Fun. Nasi instruktorzy zadbają o Twoją kondycję i sylwetkę. W tętniących życiem Złotych Piaskach spędzisz niezapomniane wakacje.

SKU: POLTRAVEL_3783 Kategoria:

Program

 

Sun & Fun – rekreacja (SF) (13-15 lat)

Poczujesz gorący piasek pod stopami, a słońce, szeroka plaża i ciepłe morze gwarantują, że wakacje będą niezapomniane. Będziemy dobrze się bawić i nawiązywać nowe znajomości w wesołej atmosferze! Poznasz międzynarodowy kurort, pełen muzyki i atrakcji, gdzie po prostu nie ma szans na nudę! Nasza doświadczona kadra zadba o bezpieczny i urozmaicony wypoczynek. Czeka Cię wiele aktywności m.in. plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, spacery, zajęcia sportowe i rekreacyjne, gra terenowa a nawet bodypainting. Na hotelowej scenie animatorzy poprowadzą zajęcia z energetycznej zumby, a na basenie aqua aerobik. Spędzimy świetnie czas, organizując wieczory filmowe, przeróżne konkursy czy talent show! Dla chętnych piesza wycieczka do Monastyru Aładża i do portu oraz urozmaicona oferta wycieczek fakultatywnych.

Fun & Dance – rekreacja (FD) (16-18 lat)

Czeka Cię wspaniała wakacyjna przygoda w gorących Złotych Piaskach. Wypoczniesz nad Morzem Czarnym, na szerokich, słonecznych plażach! Będziesz miło spędzać czas na organizowanych przez naszą kadrę atrakcyjnych zajęciach rekreacyjnych i sportowych, nie tylko nad morzem, ale także na terenie hotelu i na hotelowym basenie. Czekają Cię zabawy, konkursy, dyskoteki oraz liczne animacje w hotelu prowadzone przez polskich animatorów. Wieczorami wakacyjne szaleństwo w renomowanych i najpopularniejszych klubach dyskotekowych gdzie profesjonalni DJ-e zadbają o doskonałą zabawę, przy tanecznych hitach. To jeszcze nie koniec wrażeń! Twój apetyt zaspokoi bogaty program wycieczek fakultatywnych, będący dużym wyzwaniem dla wielbicieli podróży! Zażywaj kąpieli morskich i słonecznych, spaceruj po okolicy, ciesz się klimatem Bułgarii.

Fit & Fun (FF) (14-18 lat)

Lubisz aktywnie spędzać czas? Trening z doświadczonym instruktorem poprawi Twoją kondycję i wydolność organizmu. Czekają na Ciebie zajęcia takie jak: zumba, aerobik na stepie, aqua aerobik, tabata – krótki, niezwykle intensywny trening, TBC – ogólnorozwojowy trening z wykorzystaniem m.in. skakanek, stretching – zajęcia rozciągające, pilaste – rozciąganie i uelastycznianie, Fitball – ćwiczenia i dobra zabawa przy użyciu gumowej piłki. Oczywiście poza zajęciami fitness, będziesz miał czas na liczne zajęcia rekreacyjne, plażowanie, kąpiele i szaleństwa w dyskotekach. Ten obóz gwarantuje Ci doskonałą zabawę poprzez ćwiczenia i dużą dawkę energii!

TERMINY I CENY: Sun & Fun – (SF) Fun & Dance- (FD)  Fit & Fun (FF) 

30.06 – 10.07.2019   1.889 zł-(SF i FD)   1.989 zł-(FF)

08.07 – 18.07.2019   1.989 zł-(SF i FD)   2.089 zł-(FF)

16.07 – 26.07.2019   1.989 zł-(SF i FD)   1.089 zł-(FF)

24.07 – 03.08.2019   1.889 zł-(SF i FD)   1.989 zł-(FF)

01.08 – 11.08.2019   1.889 zł-(SF i FD)   1.989 zł-(FF)

09.08 – 19.08.2019   1.889 zł-(SF i FD)   1.989 zł-(FF)

Zniżki: First Moment – zniżka 200 zł. do dnia 08.03.2019. Ilość miejsc w promocji ograniczona. Stały klient: 2 bilety do kina gratis lub bon na zakupy w Reporter Young. Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/osoba.

Impreza organizowana przez BPiT ALMATUR

 

 

Program fakultatywny

  • Warna i Delfinarium – półdniowa wycieczka do letniej stolicy kraju. Wyjazd po obiedzie, przyjazd do Delfinarium na ok. godzinne show. Objazd autokarem Warny, następnie czas wolny na zakupy na kolorowym kiermaszu pod gołym niebem. Po powrocie kolacja w hotelu. Cena ok. 24 EUR.

 

  • Cabrio Party – przejazd widokowy przez centrum Warny odjazdowymi samochodami cabrio z głośną muzyką. Prócz tego czekają nas warsztaty kulinarne, poznawanie tradycji bułgarskich oraz krótki wypoczynek na jednej z najpiękniejszych plaż w Warnie, który urozmaicą strzelanie z łuku i inne wspólne zabawy. Obiad w formie pikniku. Powrót samochodami do hotelu. Cena ok. 25 EUR.

 

  • Piknik na statku – czeka nas morska przygoda. Podczas kilkugodzinnego rejsu m.in. łowienie ryb oraz morskie i słoneczne kąpiele. Urocze widoki na zatoki i kurorty to prawdziwy relaks nie tylko dla oka. Dodatkowo czekają nas animacje i serwowany obiad. Cena ok. 22 EUR.

 

  • Jeep Safari – półdniowa wycieczka dżipami po górach i wioskach bułgarskich, możliwość poznania bułgarskich tradycji. Wyjazd po śniadaniu. Obiad na rajdzie w formie pikniku, ze specjałami lokalnej kuchni, a wszystko to przy świetnej zabawie w bułgarskich rytmach. Taki wypad to wspaniała przygoda. Po powrocie kolacja w hotelu. Cena ok. 22 EUR.

 

  • Nessebar – całodniowa wycieczka do malowniczego i zabytkowego miasteczka, perełki bałkańskiej architektury. Wyjazd po śniadaniu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Historia Nessebaru sięga V wieku p.n.e., z tego właśnie okresu pochodzą ruiny przepięknego starego miasta. Obiad i czas wolny. Po powrocie kolacja w hotelu. Cena ok. 25 EUR.

 

  • Bałczik i półwysep Kaliakra – półdniowa wycieczka, wyjazd po obiedzie. Przyjazd do Bałcziku – małego miasteczka portowo-uzdrowiskowego, gdzie zwiedzamy park i ogród botaniczny z unikalnymi gatunkami roślin, orientalny pałacyk rumuńskiej królowej Marii oraz zobaczymy pokaz wyrobów glinianych. Następnie zwiedzanie urokliwego przylądku Kaliakra, który wcina się w głąb morza na dł. 2 km. Powrót na kolację do hotelu lub uczestnictwo w wieczorze bułgarskim – z kolacją, tańcami i zabawą. Cena ok. 19 EUR/studenci 28 EUR (z wieczorem bułgarskim ok. 26 EUR.

 

  • Aquapolis – wypoczynek i wodne szaleństwo w Parku Wodnym. Wyjazd po obiedzie, powrót na kolację. Cena ok. 18 EUR (35 lewa).

 

  • Festiwal kolorów – wyjście na plażę, gdzie przy dźwiękach muzyki będziemy tańczyć w chmurze kolorowego pyłu – 5 EUR.

 

 

 

Zakwaterowanie

Hotel Riva***

  • Położenie: Hotel znajduje się w ścisłym centrum kurortu, ok. 250 m od plaży, obiekt jest ogrodzony i otoczony zielenią. W pobliżu znajdują się sklepy, tawerny, hipermarket, pizzeria, dyskoteki.

 

  • Pokoje: Przestronne, klimatyzowane pokoje 4-, 5-, 6-osobowe, z łazienkami, balkonami, telefonem, TV SAT, małą lodówką.

 

  • Do dyspozycji uczestników: Hotel dysponuje Wi-Fi w holu recepcyjnym, restauracją, sejfem (dodatkowo płatnym), największym basenem odkrytym w Złotych Piaskach oraz małym basenem rekreacyjnym, boiskiem do siatkówki i koszykówki, sceną.

 

 

 

Uwagi dodatkowe

  • Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

 

  • Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 10 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody. W hotelu istnieje możliwość wypożyczenia ręcznika za zwrotną kaucją 5 EUR, bez możliwości wynoszenia na plażę, wypożyczenie pilota do klimatyzacji w pokoju za zwrotną kaucją 10 EUR.

 

  • Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu. Uczestnicy obozu Fit&Fun proszeni są o zabranie obuwia sportowego i wygodnego, niekrępującego ruchów ubrania.

 

  • Przejazd autokarem na trasie Cieszyn – Złote Piaski (ok. 1.500 km) – ok. 25 godz.

 

  • Trasa przejazdu: Czechy/Słowacja, Węgry, Rumunia. W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji i w Rumunii (ok. 5-7 EUR), na Węgrzech (ok. 1.500 HUF).

 

  • Walutą w Bułgarii jest lew bułgarski. 1 EUR = ok. 2 lewa. Czas w Bułgarii: czas polski + 1 godz.

 

  • Zalecane kieszonkowe 100 EUR – nie obejmuje programu fakultatywnego oraz posiłków podczas przejazdu.

 

  • Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.

 

  • Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 09.00-10.00.

 

 

Cena zawiera

  • Zakwaterowanie: 8 noclegów

 

  • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej, w formie bufetu, z dużym wyborem potraw, na deser owoc/ciastka. Lokalna kuchnia bułgarska. Do śniadania podawana jest kawa, herbata, mleko, soki, do pozostałych posiłków bułgarskie soki owocowe (z dystrybutora). Stały dostęp do wody pitnej na terenie hotelu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną (zastępujący kolację).

 

  • Transport: autokar z klimatyzacją, DVD, barkiem, toaletą.

 

  • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL-20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.

 

  • Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego.

 

  • Realizacja programu.

 

 

Cena nie zawiera

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży.

TRANSPORT

  • TORUŃ      – godz. zbiórki: 00:45, godz. powrotu: ok. 02:00** – dopłata 180 zł

 

  • BYDGOSZCZ  – godz. zbiórki: 00:05, godz. powrotu: ok. 02:45** – dopłata 200 zł

 

  • WŁOCŁAWEK  – godz. zbiórki: 01:30, godz. powrotu: ok. 01:15** – dopłata 150 zł

 

  • POZNAŃ     – godz. zbiórki: 00:15, godz. powrotu: ok. 02:30** – dopłata 150 zł

 

**powrót nastepnego dnia

MIEJSCA ZBIÓREK

  • TORUŃ     – ul. Kujawska 1, parking przy Dworcu Głównym PKP

 

  • BYDGOSZCZ – ul. Toruńska 59, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka

 

  • WŁOCŁAWEK – al. Chopina 8, parking przy Hali Mistrzów

 

  • POZNAŃ    – ul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP

 

 

 

ZADZWOŃ do NAS I ZAREZERWUJ