O nas

Już od ponad 20 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jesteśmy organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży już od 1998 roku. To właśnie doświadczenie oraz dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo organizowanych przez nas wyjazdów powoduje, że naszą ofertę co roku wybiera coraz więcej klientów. Swoje wakacje powierzyło nam już ponad 15 000 dzieci. Tworzymy dla naszych młodych klientów atrakcyjne i profesjonalnie przygotowane programy kolonii i obozów.

Do ich obsługi zatrudniamy sprawdzonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy wyróżniają się kompetencją, odpowiedzialnością, zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz są kreatywni i mają poczucie humoru.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gwarantując miłą i solidną obsługę.

Biuro Podróży Pol – Travel posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod numerem 0912.

Nasi klienci nas kochają

Najlepszy obóz na jakim byłam. Miła atmosfera i świetna kadra. Dużo zabawy i uśmiechu. Super organizacja i niezapomniane chwile. Polecam pod każdym względem 🙂

Zuzannaobóz Strefa Wodnych Szaleństw - Zakopane

Dziękuję za wspaniałą opiekę nad Tosią. Córka wróciła z obozu przeszczęśliwa, uśmiechnięta i naładowana pozytywną energią. Super pomysłem były bieżące relacje na FB dla rodziców!

Łukaszobóz narciarski Zakopane

Dziękujemy za rewelacyjny obóz dla naszego syna. Super zorganizowany czas dla dzieci, mega kreatywni opiekunowie, mnóstwo atrakcji i świetna baza!!!! To kolejny obóz z Wami i zawsze wraca bardzo zadowolony!

Hannaobóz przygody Rogowo k. Mrzeżyna