Jak zarezerwować obóz

Rezerwacja letniego lub zimowego wyjazdu z BP Pol-Travel jest prosta i wygodna. Zapewniamy profesjonalną pomoc naszego Biura na każdym etapie składania rezerwacji. Sposoby rezerwacji:

ONLINE

Aby rozpocząć proces rezerwacji należy kliknąć przycisk REZERWUJ  przy wybranym obozie! Nasz formularz przeprowadzi Państwa przez wszystkie kroki rezerwacji. Po wypełnieniu formularza generowana jest automatycznie KOMPLETNA UMOWA, którą mogą Państwo od razu przejrzeć i wydrukować. Przesyłany jest także e-mail z całym pakietem zgłoszeniowym (umowa, warunki uczestnictwa, karta kolonijna itp.) Podpisaną umowę należy przesłać do Biura wraz z kserokopią dowodu wpłaty. Połączenie z naszą stroną internetową jest całkowicie bezpieczne, o czym świadczą najnowsze certyfkaty SSL.

TELEFONICZNIE/KORESPONDENCYJNIE

Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej (tel. 52 322 28 58 lub kom. 533 241 509) lub elektronicznej (biuro@pol-travel.pl) otrzymacie Państwo od nas „komplet dokumentów uczestnictwa”, zawierający materiały niezbędne do zapisania się na wybraną imprezę (umowę-zgłoszenie, warunki uczestnictwa, kartę kwalifikacyjną itp.). Wystarczy tylko odesłać (pocztą tradycyjną lub mailem) do naszego Biura podpisaną umowę wraz z kserokopią dowodu wpłaty zaliczki lub całości kwoty.

TRADYCYJNIE W BIURZE

Zapraszamy bezpośrednio do naszego Biura:
Siedziba biura: BP Pol-Travel, ul. Niedźwiedzia 7, 85-103 Bydgoszcz
tel.: 52 322 28 58 , kom.: 533 241 509
Godziny otwarcia:  poniedziałek-piątek, w godz. 10.00-18.00

NAPISZ DO NAS

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące  naszej oferty, dostępnych miejscach i terminach prosimy o kontakt na adres: biuro@pol-travel.pl